Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Háčko(nebo co to je)na 1203
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nemá někdo? (Kdo vyrve?)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: ne listopad 02, 2008 4:07 pm    Předmět: Háčko(nebo co to je)na 1203 Citovat

Nemáte někdo doma takový to háčko co je pod kulisou řadící páky.Je to ten prohnutej plech s drážkama, jak v něm jezdí ten čudlík při řazení.Moc bych potřeboval.Mám to už vyčvachtaný a blbě to řadí.Pokud možno novej.Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
daelim



Založen: 1.7.2008
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: ne listopad 02, 2008 9:49 pm    Předmět: Citovat

No ja možno mám,ale aby som sa ti priznal ,ja som to tam uz nemal odkedy som to auto kupil. a radi mi to dobre,sice som sa trosku pohral s tiahlamy radenia,kym som to presne nasteloval ale funguje to fajn... pozriem sa ti na to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 6:06 pm    Předmět: Citovat

U 5 kvaltu to neni taky. ja osobne si myslim, ze je to tam nahovno, pac to 4 kvaltovy razeni je adekvatni k podvolantovymu razeni, kde taky zadna kulisa neni a jak to funguje je akorat otazka vuli a serizeni.
_________________
Pohrebaky nehnijou, to bys mel vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
dave



Založen: 25.12.2006
Příspěvky: 166
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 10:15 pm    Předmět: Citovat

To nebude tím plíškem, pravděpodobnější jsou vypadaná plastová futra na té řadičce a nebo vymleté kostky a nebo šroubky na táhlech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 12:56 am    Předmět: Citovat

Já myslim, že u tej Bobiho trosky je jinej problém. Je vyběhaná a zustávají kameny zaseklý pod tím příčným plechem. NEjde vyřadit dvojka. Teda, co já si pamatuju vloni na SBF Rolling Eyes
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Dvoutakt



Založen: 24.9.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 9:37 am    Předmět: Citovat

Také mám problém s řazením Confused 1-2-4 tam jde bez problémů, krásně, ale 3 tam prostě nedostanu z 2 vůbec a ze 4 sice ano, ale s obtížemi Crying or Very sad Vůle na táhlech moc nejsou, tak nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 10:36 am    Předmět: Citovat

Dvoutakt napsal:
Také mám problém s řazením Confused 1-2-4 tam jde bez problémů, krásně, ale 3 tam prostě nedostanu z 2 vůbec a ze 4 sice ano, ale s obtížemi Crying or Very sad Vůle na táhlech moc nejsou, tak nevím.


Použiju jedno okřídlené rčení, hodící se obecně na celou 1203ku:

"To není závadá, to je vlastnost."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Dvoutakt



Založen: 24.9.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 12:25 pm    Předmět: Citovat

Predseda napsal:
Dvoutakt napsal:
Také mám problém s řazením Confused 1-2-4 tam jde bez problémů, krásně, ale 3 tam prostě nedostanu z 2 vůbec a ze 4 sice ano, ale s obtížemi Crying or Very sad Vůle na táhlech moc nejsou, tak nevím.


Použiju jedno okřídlené rčení, hodící se obecně na celou 1203ku:

"To není závadá, to je vlastnost."


Jo díky, ale moc to nepomůže Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 11:26 pm    Předmět: Citovat

Buráku tu 2 jsem už vyřešil ,teď pro změnu blne zpátečka.Při řazení se najednou páka propadne až k víku motoru a zůstane natvrdo.Musím do ní fakt praštit aby vyskočila.Ale nedělá to pokaždý.Někdy jde jak do másla.Lehnul jsem pod to a nechal zařazíno a proto jsem myslel,že to dělá ten plíšek.Ta drážka je totiž hrozně vyčvachtaná.Mám zkusit ho sundat co to bude dělat?A nedrží náhodou tu kuličku co je na tom táhlu?Může to zůstat normálně volně?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
dave



Založen: 25.12.2006
Příspěvky: 166
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2008 11:52 pm    Předmět: Citovat

Jestli už jste na konci s trpělivostí s opravou řazení, tak si tam dejte 5°převodovku a budete mít klid. Vím, že každý 4kvalt řadí jinak a navíc je s ním hodně problémů a proto navrhuju tam dát 5°převodovku. Za dopoledne je přehozená. Teď mi bude asi Posim odporovat, že čtyřkvalt se dá seřídit apod., ale kdo na ustavičné seřizování má mít stále nervy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so listopad 15, 2008 6:27 pm    Předmět: Citovat

A nezapomente si k ty 5 kvaltovy prevodovce poridit jiny tahla razeni a kratsi kardanku.
_________________
Pohrebaky nehnijou, to bys mel vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: so listopad 15, 2008 9:46 pm    Předmět: Citovat

Áno, odporovať budem, to je jasné - poznáš ma dobre Very Happy Ale len do určitej miery. Záleží totiž na tom, kto je majiteľom vozu. 4° prevodovka bude tiež pracovať bezproblémovo, ale treba k nej jednu zásadnú vlastnosť, resp. danosť. A tou je technický cit. Jak k obsluhe, tak k údržbe a opravám. Pokiaľ tento cit človek moc nemá, potom je fakt lepšie to prekopať a použiť 5°. Druhá vec je tá, že voz s 5° prevodovkou má o dosť vyššiu úžitkovú hodnotu. Ale o tom táto debata nebola Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so listopad 15, 2008 10:01 pm    Předmět: Citovat

4 kvalt táhne líp do kopce, je to závodní převodovka Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: po listopad 17, 2008 8:33 am    Předmět: Citovat

To je fakt. Člověk si musí osvojit grif, kterým se řadí např 2-3. Ale Ina nikdy s převodovkou problémy neměla
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Dvoutakt



Založen: 24.9.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2008 8:07 am    Předmět: Citovat

Burák napsal:
To je fakt. Člověk si musí osvojit grif, kterým se řadí např 2-3. Ale Ina nikdy s převodovkou problémy neměla


Jo tak konkrétně tenhle grif by mě moc zajímal Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nemá někdo? (Kdo vyrve?) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com